آنتی نت

بررسی معضلات بازاریابی شبکه ای و مضرات آن

آنتی نت

بررسی معضلات بازاریابی شبکه ای و مضرات آن

آنتی نت

👈 شما وارد نتورک بشوید یا نشوید هیچ چیزی عاید من نمیشود، ولی اطلاع رسانی جلوی تباهی عمر خیلیها را میگیرد😉
لطفا قبل نظر دادن توجه کنید که ما:
❌ نه شکست خورده ایم
❌ نه مغرضانه مخالفت میکنیم
❌ نه دکتریم
❌ نه سیاستمدار
❌ نه اقتصاددان
❌ نه مجتهد
✅ بلکه بر اساس تحقیقات و مطالعات به این نتیجه رسیده ایم که شبکه سازی تصاعدی با این شیوه، خواه در آن محصول باشد یا نباشد، مجوز داشته باشد یا نداشته باشد کلاهبرداری بوده و در اسلام نیز مشروعیت ندارد

✅ ابتدا تحقیق سپس عمل کنیم.
✅ ابتدا مشورت سپس باور کنیم.
✅ ابتدا فکر سپس انتخاب کنیم.

این وبلاگ به منظور افزایش بصیرت شما عزیزان در زمینه بازاریابی شبکه ای و مضرات آن راه اندازی گردیده است. در صورت تمایل میتونید به کانال تلگرام
https://telegram.me/nomlm
بپیوندید

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
آخرین نظرات
  • ۰
  • ۰

🔫 طبق اصول شرکت میزان خرید اختیاری است:

👈 چیزی که اتفاق می افتد:
❌در هنگام اولین سفارش خرید در دفتر کار، افراد تیم با فرد تازه وارد در خرید همراهی کرده و او را با انگیزه دریافت پورسانت بیشتر به خرید حداکثری تشویق می کنند.
⚠️حتی در صورت کمبود نقدینگی شرکت امکانی را فراهم می آورد تا حداکثر خرید را با استقراض از شرکت انجام دهد.
⚠️ باز هم عدم رعایت اخلاق مشاهده می شود زیرا بر اساس اصول شرکت میزان خرید اختیاری است و باید بر اساس توان فرد در بازاریابی و فروش انجام گیرد اما عملاً حداکثر خرید صورت می گیرد و از وی سلب اختیار می شود.

@nomlm

❓اما همه این تشویق و ترغیب ها ، فشار و اصرارها و استفاده از لطایف الحیل روانشناسانه برای چیست؟؟
تولید ملی؟ اشتغال زایی؟ یا کسب سود؟؟😑

@nomlm


💡 درست است شاید بگویید کسب سود از طریق این پلن درآمدی منجر به اشتغال زایی و تقویت تولید ملی می شود اما وقتی هدف صرفاً کسب سود قرار گرفت و پول به عنوان ارزش شناخته شد و روحیه حرص، طمع، ثروت اندوزی و … تحریک و تقویت شد داستان به جایی می رسد که عاقبت خوشی ندارد و همه این فشارها و اصرارها می شود نتیجه کسب سود و کاش کسب سود تنها درد بود.

اکنون ادامه داستان را بخوانید.

⬅️ ابتدا گفته می شود که فرد تنها از مجموع فروش ۶ نسل کسب سود می کنید و وقتی شما در نسل ۷ فردی قرار گرفتید، او سودی از قِبَل فعالیت شما کسب نمی کند و وقتی را که برای آموزش شما هزینه می کند برای موفقیت شما در این تجارت است و نه بیشتر.
این بخشی از حقیقت است و نه تمام آن. عدم کسب سود از فعالیت نسل ۷ حرف صحیحی است اما با ادامه فعالیت شما و گسترش زیرمجموعه تان به تعداد نسل های سرشاخه شما افزوده و به عددی می رسد که طبق پلن درآمدی از مجموع فروش تمام نسل ها منتفع می شود.
پس وقت گذاشتن و آموزش دادن از سر خیرخواهی نیست بلکه از سر کسب منفعت است.

@nomlm

⬅️ شاید بگویید بازی برد- برد است و موفقیت هر کس در گرو موفقیت دیگری است.
👈 انسان موجودی حریص است و اگر کسب سود بعنوان ارزش تلقی گردد بر اساس کسب سود بیشتر گام برخواهد داشت که آفت زیر را ممکن است در پی داشته باشد :

✅ یکی از شرط های استفاده از پورسانت فروش نسل های شما، خرید حداقل صدهزارتومان در ماه است.
 بر اساس اصل حداکثرسازی سود، وقتی زیرمجموعه شما گسترش پیدا کرد دیگر بازاریابی و فروش جنس که از ابتدا برای آن وارد مجموعه شده بودید ملاک فعالیتتان نخواهد بود؛ بلکه کسب سود بیشتر میزان شما می شود و قاعدتاً با خرید حداقلی ( یعنی همان صدهزارتومان ) به استقبال سود ناشی از فعالیت زیرمجموعه خود خواهد رفت؛ زیرا اگر مبلغ زیادی را بابت خرید اختصاص دهید، باید در فکر فروش جنس خریداری شده باشید که این امر منطقی به نظر نمی رسد زیرا با همان خرید کم شما در دور باقی می مانید و سود هنگفتی شاملتان می شود و آن وقت است که فروش جنسی را که خریده اید برایتان بی اهمیت می شود.
یعنی بازاریابی نمی کنید و فقط خرید می کنید. شاید محصولتان را نصف قیمتی که خریده اید و شاید هم رایگان در اختیار دیگران بگذارید و شاید در خانه انبار کنید و یا حتی دور بریزید و اینجاست که اسراف اتفاق می افتد و عرضه و تقاضا مختل می شود. دقت کنید هدف و ماهیت کسب و کارتان تغییر کرده است.

✅ آری ، فقط نتورک نه🚫

@nomlm

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">